Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Captus Learning Demo

:

Discussion Board for Course Participants:Wymazywanie różnicy w postrzeganiu :FlatUse SHIFT+ENTER to open the menu (new window).Open MenuOpen Menu

Use the Discussion Board list to hold newsgroup-style discussions on topics relevant to your team.
Post
Started: 9/15/2022 7:45 PM
Picture Placeholder:
Wymazywanie różnicy w postrzeganiu

Ale nawet jeśli Cayenne nie brzmi jak produkt Porsche, czuje się i jeździ jak jeden https://brake.magicexhibit.org/. Edycja Turbo S ma silnik V8 o mocy 520 koni mechanicznych, który pozwala od zera do 60 w 4,8 sekundy. Górna granica prędkości osiąga około 168 mil na godzinę. Wewnątrz Cayenne to klasyczne Porsche, mieszanka oprzyrządowania inspirowanego sportem i najwyższej klasy skór.

W innym nieoczekiwanym segmencie Mercedes-Benz niemal udowodnił, że wagony również mogą być wyposażone w luksusowe udogodnienia w szybkiej konfiguracji. Wewnątrz kombi E63 AMG to dziwna mieszanka poręcznych, przyjaznych dzieciom funkcji i klasycznych, wysokiej klasy materiałów Mercedes-Benz. Tymczasem jego silnik V8 wypompowuje 507 koni – intensywny jak na samochód rodzinny. Ta elektrownia rozpędza samochód od zera do 60 mil na godzinę w 4,3 sekundy.

Luksusowy oddział Toyoty, Lexus, który od dawna cieszy się ze sprzedaży, oferując mniej niż porywające, ale ostatecznie niezawodne ceny, podnosi stawkę i próbuje na nowo zdefiniować luksus za pomocą przyjaznej dla środowiska aury. Po dwóch https://samochod.magicexhibit.org/ udanych próbach przekształcenia technologii hybrydy gazowo-elektrycznej w eleganckie modele – SUV RX i sportowy sedan GS – Lexus stawia wyżej. Jego nowy LS ma konkurować z potężnymi, dużymi flagowymi sedanami Mercedes-Benz i BMW.

Wymazywanie różnicy w postrzeganiu

LS 600h L wprowadzi na rynek wiele nowości. Wśród nich jest pierwszy w pełni hybrydowy silnik V8 – produkujący 430 koni, nie mniej. Luksusowe udogodnienia obejmują czteroosobowe siedzenia ze stałą tylną konsolą z rozkładanym stołem. Tylne siedzenia mogą być wyposażone w funkcję odchylania o 45 stopni, a także funkcję masażu.

Audi usilnie stara się wypełnić lukę między sobą a niemieckimi kohortami https://samochody.magicexhibit.org/ BMW i Mercedes-Benz. Aby to zrobić, będzie musiał wymazać znaczące różnice w cenie i postrzeganiu modeli takich jak A8. Częścią strategii firmy jest co-branding z innymi luksusowymi markami. Jednym z pierwszych produktów tej taktyki jest partnerstwo z duńską firmą hi-fi Bang & Olufsen.

Niektóre luksusowe kombinacje miały jednak więcej problemów niż inne. Ultraluksusowa ciężarówka to koncepcja, która miała trudny okres na starcie, najprawdopodobniej dlatego, że pragnienie patrycjuszy w zakresie komfortu i osiągów rzadko jest wygodne przy wytrzymałych właściwościach ciężarówek z platformą. Przykład: Cadillac w wersji EXT Escalade firmy General Motors nadal sprzedaje znacznie mniej modeli niż jej bracia SUV.

Ale to nie powstrzymało firmy przed sprzedażą ekscentrycznego EXT tym, którzy go chcą. Podobnie jak jego rodzeństwo, platforma Escalade jest wyposażona w gigantyczny silnik V8 o pojemności 6,2 litra i 403 konie. Może również https://flaz.magicexhibit.org/ holować ciężkie 7600 funtów, tak jak powinna to zrobić męska ciężarówka. Ale jego wyposażenie wewnętrzne – które przewyższa nawet oferty japońskich konkurentów, takich jak Lexus – i wygląd zewnętrzny krzyczą o luksusie.

Z drugiej strony, przy luksusowych metkach cenowych, nawet niewielka sprzedaż może mieć znaczenie.

Roadsterowa wersja nowego Audi TT nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że stary TT był również dostępny w wersjach z twardym i miękkim dachem. Ale roadster TT ma jeszcze kilka dobrych trików w rękawie, o których warto wspomnieć https://cars.magicexhibit.org/. Pierwszy to coś, czego nie możesz zobaczyć, ale możesz to poczuć. W roadsterze konstrukcja pod drzwiami wykonana jest z grubszego aluminium, z większym wzmocnieniem wewnętrznym niż w coupe, ale kształt zewnętrzny jest identyczny jak w coupe.

Wzmocnienie konstrukcji progów bocznych w ten sposób, aby zrekompensować utratę dachu – zamiast stosowania ciężkich krzyżaków – sprawia, że ​​nowy roadster TT jest lżejszy od ustępującego modelu z 2006 roku (w USA nie będzie roku 2007), ale Audi twierdzi, że 120-procentowy wzrost sztywności konstrukcji. Nie dowiemy się dokładnie, ile funtów zaoszczędzi otwarty TT https://price.magicexhibit.org/, dopóki samochód nie pojawi się tutaj pod koniec 2007 r., Ale szerokie zastosowanie aluminium w przedniej konstrukcji może oszczędzić nawet 300 funtów. W tym momencie ceny również nie są znane, ale powinny być zbliżone do ceny wyjściowej – cena podstawowa powinna zaczynać się od około 36 000 USD, a w pełni załadowany model zbliża się do 50 tysięcy.

Wspólna płaszczyzna

Pod względem koncepcyjnym roadster TT ma wiele wspólnego z poprzednią wersją, mimo że konstrukcja i stylistyka są zupełnie nowe. Tak jak poprzednio, Audi wyposażyło TT w miękki dach ze szklaną tylną szybą oraz górne schowki, w których znajdują się malutkie tylne siedzenia w coupe. Modele podstawowe w samochodach o specyfikacji europejskiej są wyposażone w ręcznie obsługiwany https://suv.magicexhibit.org/ dach, ale sterowany elektrycznie dach, który automatycznie otwiera się i składa dach w ciągu 12 sekund, powinien być standardem we wszystkich modelach amerykańskich.