Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Captus Learning Demo

:

Discussion Board for Course Participants:VEHICLE TYPE front-engine, front- or 4-wheel-drive :FlatUse SHIFT+ENTER to open the menu (new window).Open MenuOpen Menu

Use the Discussion Board list to hold newsgroup-style discussions on topics relevant to your team.
Post
Started: 9/15/2022 7:58 PM
Picture Placeholder:
VEHICLE TYPE: front-engine, front- or 4-wheel-drive

​Wybór układu napędowego jest taki sam, jak w przypadku coupe TT: 200-konny 2,0-litrowy https://tire.magicexhibit.org/ czterocylindrowy silnik lub 250-konny 3,2-litrowy V-6. Czterocylindrowy silnik jest wyposażony w sześciobiegową manualną skrzynię biegów lub sześciobiegową, znaną jako S-tronic (w odchodzącym TT nazywano ją DSG).

S-tronic Automatic jest w rzeczywistości sekwencyjną manualną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem, którą można przesunąć łopatkami lub pozostawić jej własnym urządzeniom w trybie automatycznym lub automatycznym w programie sportowym. V-6 można mieć tylko z S-tronic. Początkowo, 2,0-litrowy silnik będzie napędzany tylko na przednie koła; Klienci poszukujący napędu na cztery koła Quattro będą musieli przejść do V-6.

Z trzech konfiguracji preferujemy 2.0T z automatem S-tronic. Przednie koła https://review.magicexhibit.org/ czasami mają problemy z przyczepnością, gdy turbosprężarka osiąga pełne doładowanie, ale lżejsza waga, głośniejszy bulgoczący wydech i niższa cena z nawiązką rekompensują brak napędu na wszystkie koła.

V-6 jest o około pół sekundy szybszy w biegu od 0 do 60 mph, a przy 236 funtów-stopach momentu obrotowego dostępnego od 2500 obr./min, reakcja w średnim zakresie jest natychmiastowa. Jest też gładszy i cichszy niż czterocylindrowy, ale tak naprawdę jest prawie za cichy. Gdyby reszta kabrioletu TT nie była tak wyciszona, V-6 byłby ledwo słyszalny.

Po doładowaniu do kabiny prawie nie dociera szum wiatru. Trochę hałasu z drogi https://bestsuv.magicexhibit.org/ dochodzi za głową kierowcy, gdzie miękki dach zapewnia mniejszą ochronę przed hałasem niż szklana szyba, ale ogólnie TT jest bardzo cichy. Elektrycznie sterowana osłona przeciwwiatrowa z siatki zmniejsza hałas, gdy dach jest opuszczony.

Nie chwieje się więcej

Podczas naszej przedpremierowej jazdy poza Niceą we Francji roadster TT wydaje się szerszy niż w rzeczywistości ze względu na wąskie, ciasne drogi biegnące wzdłuż Morza Śródziemnego, ale TT będzie dobrze pasować na amerykańskich drogach, a amerykańscy kierowcy docenią przestronność kabina.

Układ kierowniczy jest lekki, ale precyzyjny, jak w Audi A3, które ma wiele https://newcar.magicexhibit.org/ wspólnych cech z TT. Jeździliśmy samochodami wyposażonymi w magnetyczne amortyzatory Audi (znane również w pojazdach GM jako MagnaRide). Jest to opcja, którą należy uwzględnić w każdym zamówieniu, ponieważ pozwala na dobrą kontrolę ruchów podwozia.

Volkswagen GTI i Audi A3, które mają podobną platformę i te same opcje układu napędowego, nadal radzą sobie dobrze bez zaawansowanych amortyzatorów, ale jest to prawdopodobnie spowodowane sztywniejszym podwoziem, ponieważ https://newcar.magicexhibit.org/ oba samochody mają pełny dach. W TT ustawienie amortyzatorów w trybie „sportowym” zaostrza nam jazdę i wyostrza zakręty na tyle, że tryb „normalny” sprawia, że ​​samochód czuje się niechlujnie, ale jazda nadal była płynna na lekko wyboistych drogach.

Elektronicznie wspomagany układ kierowniczy jest lekki, ale precyzyjny, a płaskodenna kierownica (podobna do tej znajdującej się w R8) ma wyboje i wgłębienia we wszystkich właściwych miejscach. Z ogólnego punktu widzenia jazdy https://auto.magicexhibit.org/ stary kabriolet TT nie ma sobie równych: nowy model sprawia wrażenie kompletnego samochodu, podczas gdy stary sprawiał, że ciągle zastanawiałeś się, czy dach kabrioletu był wart nadmiernej podsterowności i chwiejnego podwozia.

Kiedy roadster TT pojawi się w przyszłym roku, porównania do BMW Z4, Porsche Boxster i Mercedes-Benz SLK są nieuniknione. Chociaż nowe Audi jest wyraźnie bardziej sportowe niż samochód, który zastępuje, wciąż nie skupia https://automatic.magicexhibit.org/ się tak na osiągach, jak niektórzy jego rywale. Wstrzymamy się z ogólną oceną, dopóki nie przeprowadzimy testu porównawczego, ale w projektowaniu mavenów TT wygrywa ze stylem, niezależnie od tego, jak jeździ. Dla tych, którzy lubią prezentować modę tak samo, jak lubią jazdę pod gołym niebem, TT jest idealnym samochodem.